motoger

Pompa podciśnieniowa Subaru Impreza I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa podciśnieniowa Subaru Impreza I
Pompa podciśnieniowa Subaru Impreza I
Pompa podciśnieniowa Subaru Impreza I
Pompa podciśnieniowa Subaru Impreza I
Pompa podciśnieniowa Subaru Impreza I
Pompa podciśnieniowa Subaru Impreza I
Pompa podciśnieniowa Subaru Impreza I
Pompa podciśnieniowa Subaru Impreza I

Sprzedawcy części do Subaru Impreza:

gielda czesci
auto kasacja części używane
czesci samochodowe uzywane
giełda części
auto części
auto części gliwice
auto części poznań
części szrot samochodowy
moto2
moto2.pl
auto szrot
auto części słomczyn
giełda części śląsk
giełda części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części warszawa
części używane amerykańskie
giełda części poznań
auto szrot samochodowy
części używane opel
giełda części moto2.pl
auto części zamienne
części używane poznań
giełda części samochodowych
części moto2
zamienne czesci samochodowe
auto czesci zamienne
części uzywane samochodowe

Cena Pompa podciśnieniowa Subaru Impreza Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Subaru Impreza w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa podciśnieniowa. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Osprzęt. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2025-01-12 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2025-02-08 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa podciśnieniowa do Subaru Impreza I i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa podciśnieniowa Subaru Impreza I 1.9 1994 hatchback. Tanio Pompa podciśnieniowa Subaru Impreza I 1.9 1994 hatchback. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 1.9 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 1998. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to hatchback i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Subaru. Ten model Impreza wyszedł na cały świat w wersjach takich jak I, II, II FL, II FL II, III, IV.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem pompa podciśnieniowa . Wiedziałem jak to zamontować do Subaru Impreza wersja I. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Subaru Impreza. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Dowiedziałem się od kolegi że Subaru Impreza to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Subaru Impreza bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Subaru Impreza. Ważne że jestem z niego zadowolony. Raz tylko szukałem na szrocie pompa podciśnieniowa do Impreza. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej pompa podciśnieniowa. Poszukałem pompa podciśnieniowa na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Wszędzie szukałem pompa podciśnieniowa i znalazłem na szrocie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Mój najdroższy kumpel wziął mnie na wędke jechaliśmy autem ale niestety uszkodził mój niezastąpiony samochód Subaru Impreza. Edward będzie musiał szybko wyszukać pompa podciśnieniowa. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Subaru Impreza. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu pompa podciśnieniowa w Subaru Impreza. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę pompa podciśnieniowa do Subaru Impreza. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej pompa podciśnieniowa. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części pompa podciśnieniowa. Widziałem na tym szrocie całe Subaru Impreza na części.  


KONTAKT

tanio Pompa podciśnieniowa Subaru Impreza I

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Pompa podciśnieniowa Subaru Impreza I
Pompa podciśnieniowa Subaru Impreza I Pompa podciśnieniowa Subaru Impreza I
Copyright © 2025. MOTOGER.pl